360 Sanal Tur

360 Sanal Tur

360 sanal tur panoramik tur olarak da tanımlanmaktadır. Belirli bir konum içinde bir dizi panoramik görüntü birleştirilerek oluşturulmaktadır. Aynı zamanda 360 derecelik bir görüntü açısı yakalanması ve sunması ile kullanılan uygulamalardır. 360 derece sanal tur ile birlikte belirlenen konumda gezinme ve tur sağlayan görüntü sıralamasına denilmektedir. Yaygın bir kullanım alanı bulunmaktadır. İnsanlar tarafından da bu uygulama sıklıkla kullanılır.

360 Derece  Sanal Tur ve Özellikleri

360 derece sanal tur insanlara konum olarak da gidemedikleri alanlar için farklı bakış açıları sunmaları için önemli bir uygulamadır. 360 derece sanal tur görsellik alanında da iyi bir iş çıkarma açısından da önemlidir. Genel olarak hedeflenen ziyaretçi ve müşterilere farklı bir bakış açısı içinden yeni bir görüntü göstermek ve ilgi çekmektir. Sanal mağaza ve site üzerinden tüketiciler tarafından alınan ürünler çoğu zaman tüketici istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak nitelik içinde olmadan tüketiciye ulaştırılır. Tüketici nezdinde hayal kırıklığı oluşmaması adına site içinde yayınlanan her bir ürün için çekilen resimlerin boyutları ve detayları ilgi çekici ve farklı olması adına 360 derece sanal tur yöntemi kullanılır.

360 derece sanal turdan yararlanmak daha farklı bir bakış açısı içine girmenizi sağlayacaktır. Sitede yer alan ürünlerin açıları be boyutları da bu yöntem ile müşteri dikkatini çekmek konusunda büyük başarı sağlamaktadır. Genel olarak görsellik alanında yeni bir boyut kazandırmak ve görselliğe şekil vermek amacıyla kullanımı yapılmaktadır. Kullanıcı ve tüketicilere sanal gerçeklik tam anlamıyla kusursuz olarak yaratılacak gösterilir. Yüksek çözünürlük ve kalite oranları ile en sık kullanılan ve harika sonuçlar yaratan görsellik alanında uygulanmaya devam edilen yöntemler arasında bulunmaktadır.

360 sanal tur hizmeti ile ürün tanıtımı başarı ile yapılmaktadır. Alınacak bir ürünün her açıdan farklı boyutlarda ve bakış açısı içinde çekilmesi müşterilerin belirlenmesini sağlamaktadır. 3D görsellik, sanal tur, panoramik çekim olarak da adlandırılarak günümüzde yaygın olarak kullanılmaya devam edilmektedir.

360 Derece Sanal Tur Sonuçları ve Başarı Oranı

360 derece sanal tur yaptırmak ürün kalitesinin ve görselliği in artmasına ve başarılı bir ürün satışı yapılmasına imkan tanımaktadır. Bir örnek üzerinden anlayacak olursa market içimde raflar önünde dolaşan bir müşteri için gerekli olan malzeme ve ürün alınırken yanında bulunan ve ihtiyaç olmadığı halde alınan ürünler de bir sanal tur özelliğine sahip olmaktadır. Fotoğraf çekimi alanında kullanılan bir uygulamadır. Çekilen resimler genel olarak dijital ortamlarda kullanılır. Daha fazla müşteri potansiyeli oluşturmak adına sanal tur yaptırmak her zaman önem taşımaktadır. 360 derece yapılan sanal tur yöntemi ile ziyaretçi sayısı düzenli olarak artarak yeni bir görsel şölen oluşturulmaktadır.


360 derece sanal tur yapılışı fotoğraf çekimi sırasında ve sonrasında dijital ekipmanlar ile yöntemler kullanılarak bu çekim için kullanılacak olan programlar ile birleştirilerek kullanılması sonucunda ortaya 3 boyutlu ve görsellik kalitesi olarak yeni bir ekran görüntüsü ortaya çıkmaktadır. 3 boyutlu gerçek bir görüntü oluşmaktadır ve ekranda gösterilmesi 360 derece sanal tur oluşumunun önemini göstermektedir. Site üzerinde yayınlanacak olan ürün için de en iyi görsellik ile ürün satım oranının artması konusunda başarılı uygulamalar arasında bulunuyor.

Sorunsuz 360 derece sanal tur hizmeti almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.